پاتوق عطربازها مناسب چه کسانی است

ساخت وبلاگ
چکیده : درود و وقت خوش به نقل از دل آهنگ :↑ دوستانی که از پاتوق عطربازها عطرشون رو تهیه می کنن یا رایحه رو ... با عنوان : پاتوق عطربازها مناسب چه کسانی است بخوانید :
درود و وقت خوش
به نقل از دل آهنگ :↑ دوستانی که از پاتوق عطربازها عطرشون رو تهیه می کنن یا رایحه رو می شناسنو می دونن چی قراره دستشون برسه؛ یا این که عطربازن و بنا به توصیفی که مناز رایحه می کنم مشتاق میشن اون عطر رو تست کنن. امکانی برای سایر دوستان نیست.پاتوق از اول هم همینجوری کارشو شروع کرده و بعد از این هم روال همین خواهد بود. تنها تفاوتی که رخ داده اینه که چون دیگه خرده فروشی زیر سی گرماز هر عطر ندارم؛ برای دوستان عطر ترکیبی نمی سازم و بهشون پیشنهاد اسپری هم زمان دو یا چند عطر رو میدم جای ترکیب در یک ظرف. همین. به نقل از دل آهنگ :↑ یک مطلب بدیهی:
اگه سلیقه تون رو در عطر نمی دونید حتما از خرید عطر بدون تست خودداری کنید! دونستن این که عطر گرم دوست دارین یا خنک؛تلخ یا شیرین؛ یک حداقل لازمه تو خرید اینترنتی عطر. گاهی با موارد عجیبی برخورد می کنم. مورد بوده طرف دلارنتا و بلوشنل رو خیلی دوست داشته. معنیشمیشه این فرد خنک و تلخ پسنده. اما اونتوس رو دوست نداشته و در مورد گری وتیور هم نظر داده که بوش شبیه اونتوسه؛ دوست ندارم! این در حالیه که گری وتیور بوش مطلقا شبیه اونتوس نیست و فقطدر خنک و تلخ بودن با هم شبیهن. برای من اصلا قابل فهم نیست چطور میشه به رایحه بلوشنل و دلارنتا آری گفت؛ به رایحه اونتوس و گری وتیور و ویاج هرمس؛نه! (بلوشنل هم نت وتیور داره) اگه یه نفر خنک و تلخ پسنده؛قاعدتا باید همه عطرای خنک و تلخ رو بپسنده و اگه نیست؛ هیچ کدوم!
جالب این که همین فرد رایحه عطر اوپن رو خیلی دوست داشته اما به رایحه دورو ناسوماتو؛هرود و پگاسوس مارلی گفته نه!
البته سلیقه ای تا این حد به دور از قاعده شاید در یک نفر از هر هزار نفر پیدا شه. اکثریتقاطع افراد سلیقه شون قابل دسته بندیه و وقتی عطر محبوب شون رو میگن؛ راحتمیشه تو اون طیف بویایی بهشون عطر معرفی کرد. اما افراد این جوری هم پیدا میشن! لازم شد این دو پست رو مجدد نقل قول کنم. به خصوص الان که با گرون شدن دلار ؛ عطر دیگه ارزون نیست و از اونجایی که عطر کاملا سلیقه ایه؛ خریدار باید کاملا دقت کنه در خرید عطر و عطری نخره که ندونه چیه ؛ من به عنوان فروشنده فقط موظفم عطر با کیفیت عالی در اختیار مشتری قرار بدم و مسئول پسند رایحه نیستم. این مطلب کاملا بدیهی به نظر میرسه. نه؟
اما همین دیروز فردی که گری وتیور پاتوق رو خریده بود و دوست نداشت و پشیمون شده بود و با فحاشی و توهین خواستار عودتش شده بود و امتیاز منفی همداد به عنوان برخورد نامناسب ( چون مطابق رویه پاتوق؛ پس گرفتن عطر امکان پذیر نیست و از نظرش این برخورد نامناسب بود!) و البته به خاطر فحاشی ؛ از انجمن پرشین تولز توسط مدیر کل سایت اخراج شد؛ بدیهی بودن این مطلب رو درک نمی کرد که مسئولیت خرید با خریداره. کسی مجبور به خرید عطری یا از جای خاصی نیست.

چند روز قبل فردی به موبایلم مرتب زنگ میزد و قطع می کرد و با این کار می خواست من بهش زنگ بزنم.از شهرستان تماس می گرفت. بعد هم کدی رو به ایرانسل ارسال کرد که درخواست پرداخت هزینه پیامک رو از طرف من داشت! در نهایت با تلگرام مسیج داد و ... در حد چند ده هزار تومن پول داشت برای خرید عطر. جوابی نداشتم بهش بدم. با سی چهل هزار تومن نمیشه سی گرم از عطرهایی مثل اونتوس و گری وتیور و بلک افغانو و سایر عطرهای نیش خرید.
بی تعارف؛ پاتوق عطربازها؛ با عطرهای بسیار با کیفیت و عمدتا نیش؛ پاتوق پولدارهاست
.

لطفا قبل خرید مطمئن شوید که :

1 - رایحه عطر انتخابی رو کاملا می شناسین و قبلا تست کردین.

2 - اگر تست نداشتین مطمئن شوید که فضای کلی رایحه عطر رو به درستی می شناسید و دقیقا می دونید که منتظر چه عطری هستید

3 - مطمئن شوید که اگه رایحه رو نمی شناسید یا سلیقه مشخصی در خرید عطر به لحاظ درجه حرارت و طعم ندارید؛ اهل ریسک هستید وشامه تان به روی عطرهای ناشناس کاملا گشوده است.

در غیر این صورت حتما از خرید عطر به صورت غیر حضوری ؛ جدا خودداری کنید.

...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 13 شهريور 1397 ساعت: 19:09