خط فقر 5 میلیون تومنی ؛مرگ طبقه متوسط و خط مشی جدید پاتوق عطربازها

ساخت وبلاگ
چکیده : من نمی تونم بی تفاوت باشم نسبت به اتفاق بسیار وحشتناک سقوط ارزش ریال و از دست دادن قدرت خریدش که به ... با عنوان : خط فقر 5 میلیون تومنی ؛مرگ طبقه متوسط و خط مشی جدید پاتوق عطربازها بخوانید :
من نمی تونم بی تفاوت باشم نسبت به اتفاق بسیار وحشتناک سقوط ارزش ریال و از دست دادن قدرت خریدش که به اکثریت قاطع مردم آسیب جدی زده. تو همین جامعه دارم زندگی میکنم.
به جای نوشتن هر حرفی؛توجه شما رو جلب می کنم به تیتر روزنامه جهان صنعت؛ در سه روز (سه شماره) مختلف.

خط فقر 5 میلیون تومنی؛معیشت مردم در سرازیری و مرگ طبقه متوسط.
چیز دیگه ای نمیشه به این تیترها اضافه کرد.
تصمیم گرفتم با توجه به وضعیت ؛ از فردا اول شهریور که از قضا روز پزشک هم هست ( در اینجا فرصت رو مغتنم می شمرم و به پزشکان محترم عطرباز در پاتوق این روز رو تبریک میگم و البته فردا در پی وی تلگرام شون تک تک پیام تبریک میفرستم) حداقل خرید از هر عطر رو به بیست گرم کاهش بدم؛ تا دانشجویان و کارمندان محترم همچنان بتوانند عطرهای مورد نیازشون رو از پاتوق تهیه کنن. اونبخش از دوستانی که موقع سفارش دادن حتی قیمت عطرها رو هم نمی پرسن و فقط میگن جمع کل چند شد و در هر خریدشون تا چند صد گرم خرید میکنن؛ براشون فرقینمی کنه حداقل خرید از هر عطر چقدر باشه.

پاتوق عطربازها به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی به این سمت نمیره که برای هر بودجه ای؛ عطرداشته باشه.

برای همیشه؛از هر عطر فقط یک گرید و یک کیفیت عرضه میشه و روزی که اون عطر نایاب بشه؛ به عطربازان اعلام اتمام موجودی میشه و اون عطر جایگزین نمیشه؛ مگه با یک کیفیت بهتر. برای همینه که الان تعدادی از معروف ترین عطرهای پاتوق دیگه موجود نیست و براش جایگزینی پیدا نشده در حالی که در بازار عطر ایران دهها اسانس هم نام اون اسانس موجوده.(مثلا لالیک انکر نویر - مشکی - پاتوق)

...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 13 شهريور 1397 ساعت: 19:09