نتیجه تست کروماتوگرافی بر روی اونتوس پاتوق

ساخت وبلاگ
چکیده : دکتر آرامیان عزیز نتیجه تست کروماتوگرافی بر روی اونتوس پاتوق رو منتشر کرد تا از نظر علمی هم بین ای... با عنوان : نتیجه تست کروماتوگرافی بر روی اونتوس پاتوق بخوانید :
دکتر آرامیان عزیز نتیجه تست کروماتوگرافی بر روی اونتوس پاتوق رو منتشر کرد تا از نظر علمی هم بین این اونتوس و نسخه اورجینالش مقایسه دقیق صورت بگیره:
به نقل از Sins :↑ نسخه ای از اونتوس اورجینال 2011 رو دارم. دوست دارم تستی جی سی روی هر دو نسخه شما و اورجینال قدیمی بزنم جهت ارضای حس کنجکاوی. نتیجه رو همینجا براتون ارسال میکنم. میدونین که جی سی نه دروغ میگه و نه قابلیت دستکاری داره. امیداورم بلکه بشه از این 11 12 سال وقتی که در رشته مهندسی شیمی گذاشتم، در کنار دانشجویانم، به دوستان عطرباز پاتوق هم خدمتی کنم. قضاوت این بار رو میخوام به علم بسپارم و نه شامه. به نقل از Sins :↑ با سلام خدمت جناب هادی گرامی، دوستان عزیز و همکاران محترم؛مطابق با قولی که خدمت عزیزان داده بودم، نتایج آزمون کروماتوگرافی همراه با تحلیلی که تا جای ممکن می‌تونستم ساده انجام بدم، در این فایل تقدیم حضور شما میشه. من در باز کردن فایل پی دی اف اتچ شده در پاتوق مشکل داشتم. دکتر در نرم افزار مسنجر سیگنال؛ نسخه ای از اون رو برام ارسال کرده بود که با احتمال تکرار مشکل برای سایر دوستان؛ مجدد این فایل رو آپلود می کنم تا دوستان نمودارها رو ببینن:
Aventus GC.pdf - 147 KB

یا مستقیم از این لینک:
https://uploadkadeh.com/hlyi4drj19q0

یا از اینجا:

http://s8.picofile.com/file/8326084518/Aventus_GC.pdf.html

با افتخار بسیار؛ این برای اولین باره که در اینترنت مقایسه دقیق و علمی بین یک اسانس و اودکلن اورجینالش انجام شده.اگه کسی از دوستان هست که حتی در سایتهای انگلیسی زبان چنین موردی رو دیده؛ همینجا لینک بده بقیه هم ببینن. حالا دیگه به قول روح الله عزیز:

به نقل از rsh66166 :↑

این آزمایش ... هرگونه شبهه و تردید و شک رو برطرف میکنه

هر چند که عطربازان پاتوق نشین بدون این آزمایش هم به پاتوق خودشون ایمان داشته و دارن که عطرهاش در بالاترین سطح کیفیته چون یک عطرباز انتخاب عطرها رو بر عهده داره؛ این مطلب رو به قلم کسی بخونید که تقریبا همه عطرهای شاخص پاتوق رو تست کرده:
به نقل از rsh66166 :↑

واقعا باعث خوشحالی و خرسندی هست که با اینهمه اجناس تقلبی و فیک یه نفر پیدا شده اجناسی که ارایه می‌دهد باعث رضایت دوستان و مشتریهاش شده
چه با این تست و آزمایش و چه بدون آزمایش فردی مثل من در اولین خریدم فهمیدم با انسان بامعرفت و درستی دارم معامله می‌کنم

و قابل تامل این که :
به نقل از rsh66166 :↑

من برای هدیه عطراونتوس رو از دیجی کالا جم پرفیوم ارشاکو لیلیوم عطرافشان فروشگاه سفیر خرید کردم در سه سال پشت سرهم ؛ با جرات میگویم هیچ کدام حتی رایحه مشابه بهم نداشتن

برام جالبه بدونم واکنش مدیر محترم سایت @Forum Manager و مدیر بازارچه @drdexter بعد خوندن نتیجه این ازمایش چیه!

بفرمایید نهایت کیفیت؛ بفرمایید اونتوس!

...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 21 خرداد 1397 ساعت: 21:59