دورو ناسوماتو؛عود وود تام فورد؛بلک ارکید؛تق هرمس و ....

ساخت وبلاگ
چکیده : کامنتی رو براتون منتشر می کنم از دکتر بابک عزیز که مطابق سلیقه خودش به عطرهایی که اخیرا در پاتوق ت... با عنوان : دورو ناسوماتو؛عود وود تام فورد؛بلک ارکید؛تق هرمس و .... بخوانید :
کامنتی رو براتون منتشر می کنم از دکتر بابک عزیز که مطابق سلیقه خودش به عطرهایی که اخیرا در پاتوق تست کرده نمره میده. قبلا مکرر کامنتهاشو در پاتوق خوندین و با دیدگاههاش آشنایید. از ده نمره؛ دورو ناسوماتو؛ بلک ارکید؛عود وود و تغ هرمس عدد 9 رو دریافت کردن؛ ایسی میاکه بلو و آکوا بولگاری مارین عدد 8 و دیور ساوج و ویاج هرمس عدد 7 رو گرفتن. از نظر ایشونعود وود نسخه اورجینال عودش غالب تره به چوبش؛ اما اسانس پاتوق چوب قویتریداره به نسبت عودش. هم چنین شباهت 99 درصدی دیدن بین دورو ناسوماتوی پاتوق با اودکلن اورجینالش که داشتن. با تاکید بر موندگاری عالی اسانس پاتوق. بخونید:

 

مطالعه و تامل در کامنتهایی که از دوستان منتشر میشه نشون میده اولا اکثریت قاطع عطربازان پاتوق نشین؛ قبلا نسخه های اورجینال عطرها رو داشتن یا حداقل تست کردن. ثانیا بالاترین حجم رضایت از خرید متعلق به این دسته از مشتریان پاتوقه.
چنان که دکتر میثم عزیز کامنتش رو این چنین جمع بندی کرد:

به نقل از Perspanther :↑

کیفیت عالی، خرید مطمئن، صرفه جویی مالی چشمگیر تجربه شخصی من از آشنایی با جناب آقای هادی بوده است...

پی نوشت:
مجدد خدمت دوستانی که به تازگی با پاتوق آشنا شدن یادآور میشم که ما در اینجا تجربیات مون رو از عطرهای پاتوق به اشتراک می گذاریم و سوالهای شخصی نظیر اعلام موجودی گرفتن از عطری یا پرسش در خصوص قیمت رو صرفا در تلگرام یا سایر نرم افزارهایی که اعلام شده انجام میدیم. پاتوق عطربازها یک فروشگاه معمولی عطر نیست و کانون مشارکت نخبگان در سنجش حرفه ای عطرهاست . ممنون از دوستانی که شان و وزن پاتوق رو می دونن و متناسب با اون رفتار می کنن
...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 21 خرداد 1397 ساعت: 21:59