راههای جدید ارتباط با مدیر پاتوق عطربازها پس از مسدود شدن تلگرام

ساخت وبلاگ
چکیده : به نقل از دل آهنگ :↑ درود و وقت خوش!به اطلاع دوستان می رسونم که راه ارتباطی با بنده؛ علیرغم مسدود ... با عنوان : راههای جدید ارتباط با مدیر پاتوق عطربازها پس از مسدود شدن تلگرام بخوانید :
به نقل از دل آهنگ :↑

درود و وقت خوش!
به اطلاع دوستان می رسونم که راه ارتباطی با بنده؛ علیرغم مسدود شدن تلگرام؛ همچنان همونه. بعید میدونم مردم کوچ جمعی نرم افزاری داشته باشن از تلگرام به نرم افزاری دیگر؛ مشابه اتفاقی که برای وایبر افتاد. یا قبل اون برای وی چت. چند ده میلیون نفر این نرم افزار رو دارن و حتما امکان فرستادن پیام از این طریق رو بلدن یا پیدا می کنن!

برخی دوستان امکان ارتباط از طریق تلگرام رو ندارن و نرم افزار "انسداد گشا" روی دستگاه شون کار نمی کنه!من همچنان در تلگرام در دسترسم اما این بخش از رفقا؛ از طریق نرم افزارهای ایمو Imo؛ ویسپی Wispi و پرایوسی مسنجر privacy messenger هم می تونن با من در ارتباط باشن. با همون شماره موبایلم. هر سه این نرم افزارها تا این لحظه (!!) بدون محدودیت در دسترسن. آخرین نسخه این نرم افزارها در این لینکها:
ویسپی در این لینک .
پرایوسی مسنجر در این لینک .
ایمو در این لینک .
وایبر هم دارم . خوشبختانه اونم نرم افزار قندشکن نمی خواد.
پی نوشت:
ظاهرا نرم افزار قدیمی وی چت هم رفع فیل تر شد. اونجا هم مثل تلگرام با آیدی the_perfumer با همون شماره موبایلم در دسترسم. ...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : جمعه 15 دی 1396 ساعت: 21:38