جشن تولد آغاز چهارمین سال فعالیت پاتوق عطربازها با جایزه استثنایی

ساخت وبلاگ
چکیده : به نقل از دل آهنگ :↑ امشب شب تولد پاتوق عطربازها است. آغاز چهارمین سال فعالیت پاتوق. به همین مناسب... با عنوان : جشن تولد آغاز چهارمین سال فعالیت پاتوق عطربازها با جایزه استثنایی بخوانید :
به نقل از دل آهنگ :↑
امشب شب پاتوق. به همین مناسبت تصمیم گرفتم به یکی از عطربازان پاتوق صد گرم اسانس خالص کرید اونتوس نسخه چهارم رو هدیه بدم. بین 40 نفر از دوستان به قید قرعه 20 نفر رو انتخاب کردم و انتخاب نهایی رو به عهده آرش عزیز @arash59b گذاشتم که همه دوستان می شناسن.آرش جان اسم خودش هم در لیسته و برای همین فقط یک عدد از یک تا بیست رو بهمن اعلام میکنه. پس از انتخاب ایشون اسم برنده خوش شانس در پاتوق اعلام میشه. منتظریم آرش جان.
به نقل از arash59b :↑
سلام رضا جان
من هم ۴مین سال این دورهمی شیرین رو به همه تبریک میگم
صد گرم اونتوس هم که پیشنهاد فوق العاده وسوسه کننده ای هست هرکی نسیبش بشهبار چندسال خودش رو بسته مخصوصا با قیمت بالای یه تومن الان اونتوس و ابی هم که یکی دوساله توش بستن:)
رضا جان هم بین پیغمبرها جرجیس رو پیدا کرده که بیاد شماره انتخاب کنه
معمولا تو این مراسم یه رسم خز و من دراوردی هست که منم ازش استفاده میکنم :general304:و عدد ۴ رو انتخاب میکنم به مناسب چهارمین سال
دلیل انتخاب آرش جان این بود که ایشون با تست صد عطر پاتوق هم چنان رکورددار هستن و از پیش کسوت های پاتوق هستن.بنابراین شکسته نفسی می کنن و میگن بین پیغمبرها .....
از دیشب تعداد قابل توجهی از دوستان سالگرد تولد پاتوق رو بهم تبریک گفتن که یک بار دیگه اینجا از همشون تشکر می کنم و سال عطری (!) پر تنوعی رو براشون آرزو می کنم در پاتوق عطربازها!
در اینجا اسامی بیست نفری که آرش نفر چهارمش رو انتخاب کرد بدون دانستن اسامی (چون خودشم جزوشون بود ؛نفر هفتم) ؛ اعلام میشه. تقریبا همگی دیشب خبرداشتن اسمشون تو لیسته و با هیجان منتظر اعلام نتیجه بودن.گرفتن اسکرین شات از گفتگوی دوستان با من در تلگرام و واکنش شون به ویژه بعد اعلام نتیجه؛ به سبب سنگین نشدن حجم قابل دانلود صفحه؛ ممکن نیست. فقط همین قدر بدونید که برای خود منم جالب و هیجان انگیز بود که کی برنده میشه و آرش چه عددی رو اعلام می کنه.
اسامی بیست نفر به ترتیب؛ بدون ذکر القاب و عناوین (تقریبا نیمی از اینها پزشک هستن یا مدرک دکترا دارن و استاد دانشگاهن):
روح الله؛کریم؛محمود؛مجتبی؛حسین (زوار)؛علی؛آرش؛میثم؛بهرام؛احمد؛سعید؛حسین (میرزایی)؛ مزبان؛بابک؛شهرام؛فردید؛محمدعلی؛سینا؛جواد؛ محمد (دادگر)
به این ترتیب دکتر مجتبی توکلی برنده خوش شانس پاتوق شد.

drt.jpg
اینم از جشن تولد پر هیجان و شورانگیز پاتوق!

...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 10 دی 1396 ساعت: 1:58