تستر اورجینال (اصلی) عطر با یا بدون جعبه و با کیفیت؛ ماجرای یک دروغ بزرگ

ساخت وبلاگ
چکیده : "بحران عمیق ایران امروز اتفاقا اقتصادی نیست، بحران در بخش اجتماعی است، دفتر مطالعات استراتژیک ریاست ... با عنوان : تستر اورجینال (اصلی) عطر با یا بدون جعبه و با کیفیت؛ ماجرای یک دروغ بزرگ بخوانید :
"بحران عمیق ایران امروز اتفاقا اقتصادی نیست، بحران در بخش اجتماعی است، دفتر مطالعات استراتژیک ریاست جمهوری اخیر گزارشی تهیه کرده که به نظر من تکان دهنده است. نگرانی های فراوانی را ایجاد می کند. بر اساس مفاد این گزارش اعتماد بین آحاد جامعه ایران به ١٠ درصد رسیده است، شاخص صداقت و امانتداری به هشت درصدو این ارقام در کشورهای حوزه اسکاندیناوی بالای ٧٠ درصد است، یعنی جامعه به واقع دچار یک سقوط اخلاقی شدید شده است. آن وقت از طرف دیگر شاخص کلاهبرداری به ٧٥ درصد،اینها نشان می دهد که اگر این روش ادامه یابد شرایط پیچیده تر می شود، مساله دیگر فقط بحران اقتصادی نیست، عدم صداقت و گویی گسترده در حال آسیب زدن به کل جامعه است. این یعنی نهاد خانواده هم از این ناحیه صدمه هایاساسی می بیند." لینک منبع.
به نقل از دل آهنگ :↑
رییس اتحادیه واردکنندگان لوازم آرایشی، بهداشتی و عطریات معتقد است که نمی‌توان ادکلن‌های تقلبی را از اصل تشخیص داد.
محمدرضا بوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این‌که واردکنندگان ادکلن‌ هم نمی‌توانند ادکلن‌های اصل را از تقلبی تشخیص دهند،اظهار کرد: در حال حاضر افرادی در اتحادیه هستند که سال‌هاست در بخش عطر وادکلن فعالیت می کنند و تجربه زیادی دارند اما اگر دو بسته‌بندی ادکلن‌هایاصل و تقلبی را کنار هم بگذاریم آن ها نیز نمی توانند تشخیص دهند چرا که از لحاظ ظاهری امکان پذیر نیست.
دیروز فردی را دیدم که گفت ظرف و عطر نوشته شده محصول و تولید کشور عمان!! اما کجا پر شده؟ در همسایگی من و شما. درست بغل گوش مان!
نتیجه گیری با شما. وضعیت اودکلن اورجینال که از زبان رییس اتحادیه مربوطه بیان شد. تستر هم که مشت نمونه خروار ملاحظه می فرمایید.
در چنین آشفته بازاری که کلاهبرداری بیداد می کند و بی اعتمادی فوران؛ قابلاعتماد بودن چون الماس کمیاب و گران بهاست . سربلند می گویم:

به نقل از دل آهنگ :↑

پاتوق عطربازها مفتخر است که میزبان و مورد اعتماد جمعی از نخبگان و متخصصین رشته های مختلف در سراسر ایران به ویژه از جامعه پزشکی کشور است.


...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 10 دی 1396 ساعت: 1:58