تستر اورجینال (اصلی) عطر با یا بدون جعبه و با کیفیت؛ ماجرای یک دروغ بزرگ

ساخت وبلاگ
چکیده : "بحران عمیق ایران امروز اتفاقا اقتصادی نیست، بحران در بخش اجتماعی است، دفتر مطالعات استراتژیک ریاس... با عنوان : تستر اورجینال (اصلی) عطر با یا بدون جعبه و با کیفیت؛ ماجرای یک دروغ بزرگ بخوانید :
"بحران عمیق ایران امروز اتفاقا اقتصادی نیست، بحران در بخش اجتماعی است، دفتر مطالعات استراتژیک ریاست جمهوری اخیر گزارشی تهیه کرده که به نظر من تکان دهنده است. نگرانی های فراوانی را ایجاد می کند. بر اساس مفاد این گزارش اعتماد بین آحاد جامعه ایران به ١٠ درصد رسیده است، شاخص صداقت و امانتداری به هشت درصدو این ارقام در کشورهای حوزه اسکاندیناوی بالای ٧٠ درصد است، یعنی جامعه به واقع دچار یک سقوط اخلاقی شدید شده است. آن وقت از طرف دیگر شاخص کلاهبرداری به ٧٥ درصد،اینها نشان می دهد که اگر این روش ادامه یابد شرایط پیچیده تر می شود، مساله دیگر فقط بحران اقتصادی نیست، عدم صداقت و گویی گسترده در حال آسیب زدن به کل جامعه است. این یعنی نهاد خانواده هم از این ناحیه صدمه هایاساسی می بیند." .دیروز فردی را دیدم که گفت ظرف پر می کند. از تستر اینترلود آمواجش هم عکس گرفتم که می بینید. خودش گفت در این ظرف صد میل ده گرم اسانس ریخته و بقیه ظرف با فیکساتور پر شده. . دقیقنمی دونم تستر اینترلود رو چند می فروشن.دویست تومن؟ چهارصد تومن؟ خبر ندارم. بعیده فقط پول ده گرم اسانس بگیرن و ظرف و فیکساتور.نه؟

interl.jpg

ملاحظه می کنید که روی که از زبان رییس اتحادیه مربوطه بیان شد. تستر هم که مشت نمونه خروار ملاحظه می فرمایید.
در چنین آشفته بازاری که کلاهبرداری بیداد می کند و بی اعتمادی فوران؛ قابلاعتماد بودن چون الماس کمیاب و گران بهاست . سربلند می گویم:

به نقل از دل آهنگ :↑

پاتوق عطربازها مفتخر است که میزبان و مورد اعتماد جمعی از نخبگان و متخصصین رشته های مختلف در سراسر ایران به ویژه از جامعه پزشکی کشور است.

...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 18 تاريخ : چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت: 18:15