عطر پشن و بلو آیس ؛ اتمام موجودی

ساخت وبلاگ
چکیده : (0) نظر سه شنبه بیست و چهارم 5 1396 من خیلی وقته؛ ماهها قبل؛ پست شماره یک رو ویرایش کردم ... با عنوان : عطر پشن و بلو آیس ؛ اتمام موجودی بخوانید :

سه شنبه بیست و چهارم 5 1396

من خیلی وقته؛ ماهها قبل؛ پست شماره یک رو ویرایش کردم و صراحتا اونجا نوشتم که پشن و بلو آیسدیگه موجود نیست.بلو آیس دیگه وارد نمیشه؛ ارتباط وارد کننده اش با سازندهاش قطع شده؛ پشن هم مال شرکتی بود که دیگه من بهش دسترسی ندارم و باهاش کار نمی کنم و برای همین فقط خاطرات پشن مونده برای من و عطربازهای پاتوق!
با این حال هنوز که هنوزه از من سراغ این دو عطر رو می گیرن یا مشابهش رو می خوان.بلو آیس مشابه ندیدم براش. بین اسانس ها. اما اودکلن رز الکتریک جیوانچی مشابه ترین اودکلن به اسانس بلوآیسه.چون رز خنک داره. پشن چطور؟ در حال حاضر قدرت مندترین رایحه ی میوه ای موجود سوسپیرو اربا پورا ست که دو پست قبل یه کامنت براش منتشر کردم. یه معجون میوه ای که بوی آناناسش خیلی واضحه و خیلی هم طبیعی از کار در اومده.
پست شماره یک ؛ قبل لیست عطرها ؛ یه بخش داره با عنوان جدیدترین های پاتوق. عطر جدید بیاد که از گزینش سخت گیرانه من رد بشه و نمره قبولی بگیره اسمش میاد اونجا. رفقا می دونن که من دنبال اسم عطر نیستم و عطری رو بخاطر اسمش نمیارم.حتما باید یه کار متفاوت و نو باشه وگرنه رایحه تکراری زیاد تست می کنم که برخی اسم های خاص دارن و خیلی کمیابن. مثل برند کیلیان و روجا و ...
دارم به این فکر می کنم که یه مقدار خیلی کم میستری توباکو رو با اونتوس ترکیب کنم تا یه نت دودی به اونتوس بدم و کمی تلخ ترش کنم.فکر کنم چیز جالبی بشه.
بدیهیه که سوسپیرو بخاطر داشتن آناناس ؛ تست نکرده میشه مطمئن بود برای ترکیب با اونتوس عالیه و پخش و موندگاری اونتوس رو افزایش میده.
اتمام,موجودی,...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : يکشنبه 5 شهريور 1396 ساعت: 22:16