جدیدترین عطرهای مردانه زنانه پاییز 2017 پاتوق عطربازها با کیفیت عالی

ساخت وبلاگ
چکیده : نظر نهایی علی عزیز رو بعد از چند روز تست؛ در خصوص پنج عطر دورو ناسوماتو؛عود رویال آرمانی؛ کرید اون... با عنوان : جدیدترین عطرهای مردانه زنانه پاییز 2017 پاتوق عطربازها با کیفیت عالی بخوانید :
نظر نهایی علی عزیز رو بعد از چند روز تست؛ در خصوص پنج عطر دورو ناسوماتو؛عود رویال آرمانی؛ کرید اونتوس (نسخه چهارم/جدید)؛بلک افغانو (نسخه سوم / جدید) و رز براتون منتشر می کنم.
4perfumes.jpg

ایشون در این کامنت نوشتن که دورو ناسوماتو حتی یک درصد با اصل اودکلن اورجینالش تفاوت نداره.دوستان می دونن که من شخصا اودکلنش رو تست نداشتم و صرفا بین چند اسانس دورو؛ این رو پسند کردم و به عطرهای پاتوق اضافه کردم. این روند همیشگی انتخاب عطر برای پاتوقه .فقط با ملاک شامه ی خودم. خوشحالم که دوستانی که اصل اودکلنها رو داشتن و یا تست کردن من و بقیه رو از میزان شباهت به عطر اصلی آگاه می کنن.
قبلا نوشته بودم که افغانو و اونتوس بی تردید برترین افغانو و اونتوس موجوددر کشورن و هم چنین از رز مست کننده ای حرف زده بودم که برایم تمام رزهای قبلی را به شکل سوءتفاهم درآورده بود!

من می دونم که حسین عزیز خیلی بلک افغانو تست کرده و نمره ای تا این حد بالا به افغانوی پاتوق ؛ نمره ای نیست که بدون دقت و تامل و تجربه داده شده باشه. جدیدترین,عطربازها,...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : شنبه 20 آبان 1396 ساعت: 13:19