جدیدترین عطرهای مردانه زنانه پاییز 2017 پاتوق عطربازها با کیفیت عالی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  نظر نهایی علی عزیز رو بعد از چند روز تست؛ در خصوص پنج عطر دورو ناسوماتو؛عود رویال آرمانی؛ کرید اونتوس (نسخه چهارم/جدید)؛بلک افغانو (نسخه سوم / جدید) و رز براتون منتشر می کنم.
  4perfumes.jpg

  ایشون در این کامنت نوشتن که دورو ناسوماتو حتی یک درصد با اصل اودکلن اورجینالش تفاوت نداره.دوستان می دونن که من شخصا اودکلنش رو تست نداشتم و صرفا بین چند اسانس دورو؛ این رو پسند کردم و به عطرهای پاتوق اضافه کردم. این روند همیشگی انتخاب عطر برای پاتوقه .فقط با ملاک شامه ی خودم. خوشحالم که دوستانی که اصل اودکلنها رو داشتن و یا تست کردن من و بقیه رو از میزان شباهت به عطر اصلی آگاه می کنن.
  قبلا نوشته بودم که افغانو و اونتوس بی تردید برترین افغانو و اونتوس موجوددر کشورن و هم چنین از رز مست کننده ای حرف زده بودم که برایم تمام رزهای قبلی را به شکل سوءتفاهم درآورده بود!

  من می دونم که حسین عزیز خیلی بلک افغانو تست کرده و نمره ای تا این حد بالا به افغانوی پاتوق ؛ نمره ای نیست که بدون دقت و تامل و تجربه داده شده باشه.
  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 20 آبان 1396 ساعت: 13:19
  برچسب‌ها : جدیدترین,عطربازها,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها