صندل وود جومالون؛سایکدلیک جووی؛سوسپیرو اربا پورا؛گری وتیور تام فورد؛میستری توباکو و یاس

ساخت وبلاگ
چکیده : (0) نظر چهارشنبه بیست و نهم 6 1396 به نقل از Mahdispn :↑ سلام بر دوستان عزیز پاتوق. آخرین ... با عنوان : صندل وود جومالون؛سایکدلیک جووی؛سوسپیرو اربا پورا؛گری وتیور تام فورد؛میستری توباکو و یاس بخوانید :

چهارشنبه بیست و نهم 6 1396

به نقل از Mahdispn :↑

سلام بر دوستان عزیز پاتوق.
آخرین باری که اینجا بودم و از آقای هادی خرید داشتم بیش از یک سال میگذرد.
خرید اینبارم یاس بود و گری وتیور. بار اخر از ایشان 50 گرم خریده بودم همین وتیور را و به نوعی عطر امضا شده برای من. همونتلخی و بوی تمیزی که چند سال است با آن خو گرفتم و دیگران من را با همین بو به خاطر دارند. نت پونه و گهگاهی گریپفروت در کنار وتیور قدرتمند هم عطررا شکوهمند کرده و هم مهربان و لطیف.

به نقل از Mahdispn :↑

برسیم به عطر یاس. یاس من را احساساتی میکند. یاس برای من بوی مقدس است، بوی خوبی. یاسی که از آقای هادی گرفتم جایگاه رفیعی در کالکشن عطر یاس من پیدا کرد.عطر یاس دقیقا همان یاس رازقی بود. یک رایحه قدرتمند و راز آلود. یاس مثل رنگ سفید است که نمیتوان گفت سرد است یا گرم، شیرین است یا تلخ، اما انواع یاس ها پس زمینه های متفاوتی دارند. یاس رازقی برای من در دسته ی یاس های تلخ و کمی گرم قرار دارد. بسیار رایحه دلنشینی است و من واقعا نمیدانم چرا بعضی در استفاده از رایحه های گلی مردد هستند!

به نقل از Mahdispn :↑

سوسپیرو اربا پورا یک رایحه خوراکی و میوه ای! عطر شیرین است و کمی گرم، اما شیرینی بسیار با کیفیت و دوست داشتنی. نکته دیگر ماندگاری شگفت آور این عطر است که روی تستر حسابی مقاومت میکند.

سوسپیرو قدرت پخش و موندگاری خیلی خوبی داره.کامنت دیگه ای برای این عطر در این لینک.
به نقل از Mahdispn :↑
میستری توباکو: تنباکو، کمی تلخی و دیگر هیچ. عطری نبود که به سبک زندگی من بخوره! از این حیث که به نظرم پرخاشجو بود و بوی تنباکو به قیافه من نمیخوره اصلا:) اما فارق از اینها رایحه با کیفیتی بود.
میستری نت نهاییش تلخ نیست. قبلا در موردش اینجا نوشتم.
به نقل از دل آهنگ :↑

الان چهار روز بعد روی تی شرتم چه بویی از میستری توباکو مونده؟ یه رایحه خیلی لطیف با شیرینی ملایم.
خبری از تلخی ابتدایی نیست.

در مورد نت شیرین میستری که از دانه تونکا میاد علی هم در این پستکامنت نوشته. البته شما شامه بسیار قدرت مندی داری در کنار قلم شیوا و شیرینت آقا مهدی.مشکل احتمالا از اینه که عطر رو روی کاغذ بو کردی. عطر رویکاغذ مثل این می مونه که به جای بودن در یک مکان سر سبز و با شکوه؛ عکس اونجا رو ببینی.
به نقل از Mahdispn :↑

سایکدلیک: بهترین رایحه در این مجموعه تستر ها! من که فقط به نت نهایی سایکدلیک دسترسی داشتم واقعا شیفته رایحه شدم،اصلا نمیتونم تفکیک نت ها رو بکنم و نمیدونم دارم چه بویی را حس میکنم. اما رایحه در نهایت وقار و آرامش است. عطری که باید تهیه کنم از آقای هادی.یک گرمای بسیار ملیح و دلچسب دارد این عطر.

سایکدلیک جووی....
به نقل از دل آهنگ :↑

اسانس سایکدلیک جووی منو بدجوریتحت تاثیر خودش قرار داده! اصلا از بوییدن نت انتهاییش سیر نمیشم. در عین این که بوش به طرز عجیبی خوردنیه؛ بعد از ظهر احساس کردم بوی دارچینهم می گیرم از نت پایانی.دم سازنده اش گرم! به احترامش تمام قد می ایستم وکف می زنم. برای دقایق طولانی! کمتر اسانسی تونسته چنین توجه منو جلب کنه!امشب تو دیکشنری دنبال معنی لغت سایکدلیک گشتم دیدم سایکدلیک به داروهای روان گردان و توهم زا میگن!
من که تجربه استفاده از چنین موادی رو - خوش بختانه - ندارم؛ اما این عطر منو می بره به عالم هپروت! روانی شدم رفت!!

به نقل از big_bob :↑

روز سوم!گفتم اونیکیم ( سایکدلیک) گرفتم یه تستی بکنم ٢ پاف زدم رو تیشرتم!اولش بوش یکم تند بود گفتم خوب نیس!٢٠ دقیقه بعد!وااااااو!محشررررره محشرررر.فوق العادستاین بو!واقعا بعد ٥ روز عاشق این بو شدم دیوونم کرده!موندگاری عالی ٤ روز رو تیشرت میمونه حتی بعد شستشو!پخشش روز اول عالیه!
واقعا یه عطر شاهکاره
ممنون از آقا رضای عزیز برا این سلیقه عالیش

به نقل از Mahdispn :↑

صندل وود جومالون: عطر دیگری که باید تهیه کنم! نت اخری که میگیرم بسیار شاداب و با طراوت است. بوی سبزی و جنگل شفاف و واضح به مشام میرسد اما اصلا خیال نکنید با گرین آیریش تویید طرفید! سبزی این کار بسیار با وقار و متین است و با اینکه به مشامم کاملا عطر خنکی میآمد اما انتخاب مهمانی هاست. یک بوی چوب ملایمی هم میگیرم ازش که انگار درنت میانی و اولیه قوی تر بوده اما به مرور کمرنگ شده. در کل بسیار رایحه خواستنی است.

واقعیت اینه که صندل وود جومالون با اختلاف قابل توجه از گرین آیریش کرید موفق شد این عطر رو در پاتوق بازنشسته کنه و من دیگه گرین آیریش خدمت دوستان نمیدم. در تابستان هم هر کس گرین آیریش خواست بهش صندل وود رو توصیه کردم به عنوان بهترین عطر چوبی/جنگلی که تا به حال دیدم.
به نقل از Mahdispn :↑

نتیجه: مثل سابق راضی هستم از خرید. اولین بار بود که با پست خرید میکردم از آقای هادی. بسته بندی بسیار تمیز و عالی بدون هیچ ایراد و پسدادنی. نکته جالب دیگر اینبود که بنده قلا هم عادت داشتم آقای هادی را اذیت میکردم و تستر های زیادیمیگرفتم از ایشان، اما طبیعتا برای مثال از کارهای گرم پاتوق خوشم نمیامد.اما اینبار همه تستر ها فوق العاده با کیفیت به نظرم امدند حتی انان که طبق سلیقه میانه ای ندارم با ان ها! پس اگر مشتری قدیمی پاتوق هستنید مثل بنده محافظه کاری نکنید و از کارهای جدید تهیه کنید که کارهای جدید فوق العاده با کیفیت هستند!

عطرهای پاتوق عطربازها برای عامه مردم انتخاب نمیشه.یک عطرباز سخت گیر و مشکل پسند برای افراد شبیه به خودش انتخاب می کنه.خوشحالم که انتخابهای من مورد توجه تون قرار می گیره. جومالون؛سایکدلیک,جووی؛سوسپیرو,پورا؛گری,فورد؛میستری,...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 29 مهر 1396 ساعت: 11:58