کرید اونتوس؛عالی ترین کیفیت ممکن؛بهترین عطر مردانه خنک

ساخت وبلاگ
چکیده : (0) نظر سه شنبه بیست و پنجم 7 1396 تو سایت عطر افشان گفتگویی دیدم که نشون میده اودکلن کرید او... با عنوان : کرید اونتوس؛عالی ترین کیفیت ممکن؛بهترین عطر مردانه خنک بخوانید :

سه شنبه بیست و پنجم 7 1396

تو سایت عطر افشان گفتگویی دیدم که نشون میده اودکلن کرید اونتوس تا قبل 2014 نت دودی داشته و این که اونتوس تولید 2012 الان قیمتش یک و نیم میلیونه. اونتوس تولید جدید رو الان فروشگاه ال سی کالا قیمت زده یک میلیون و صد و چهل و پنج تومن.
 
تیر ماه 94 بود که من برای اولین بار اسانسی رو از اونتوس دیدم با نت دودی که "واقعا حس بو کردن سبزی پلاسیده و گندیده مانده در کیسه زباله رو بهم داد که بوی سبزی کنار ته سیگار قاطی شده". حقیقتا اسانس فجیعی بود. گذشت تا این که چند هفته قبل :
به نقل از دل آهنگ :↑

نسخه ای از کرید اونتوس که نت دودی داره.

اسانسی رو از اونتوس دیدم با نت دودی؛ بسیار شیک و خاص. هر چقدر اون اسانس بد و زننده بود این یکی شاهکاره.دراین اسانس نت دودی کاملا متعادل و توام با روایح مرکباتی میوه ای اونتوسه واصلا احساس استفاده از یک عطر تنباکویی رو به شما نمیده. موندگاری خیلی عالی به نسبت سایر اونتوس های دیگه ازش دیدم (حساب تعداد اونتوس هایی که تا حالا تست کردم از دستم در رفته! اما این کرید اونتوس چهارم پاتوق میشه؛ در آستانه چهارمین سال فعالیتش)
اونتوس بین عطرهای با قیمت بالا؛ عامه پسندترین رایحهرو داره . تا حالا حتی یک نفر رو ندیدم به اونتوس نه بگه. جالب این که مثلبلوشنل؛ خانم ها هم مصرف کننده اونتوس هستن در حالی که عطر برای آقایان طراحی شده.
به همه دوستانی که اونتوس رو تا حالا استفاده کردن؛ به خصوص به کسانی که اودکلن اورجینال تولید قبل 2014 اونو داشتن و حالا دل تنگ نت دودی حذف شده اونتوس هستن کرید چهارم پاتوق رو توصیه می کنم.
بفرمایید کیفیت؛ بفرمایید اونتوس! اونتوس؛عالی,ممکن؛بهترین,...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : شنبه 29 مهر 1396 ساعت: 11:58