جدیدترین عطرهای 2017 مردانه مختص عطربازها با کیفیت عالی

ساخت وبلاگ
چکیده : (0) نظر پنج شنبه دوازدهم 5 1396 سایکدلیک جووی؛صندل وود جومالون؛سوسپیرو اربا پورا و میستری... با عنوان : جدیدترین عطرهای 2017 مردانه مختص عطربازها با کیفیت عالی بخوانید :

پنج شنبه دوازدهم 5 1396

سایکدلیک جووی؛صندل وود جومالون؛سوسپیرو اربا پورا و میستری توباکو جدیدترین عطرهای پاتوق عطربازها هستن.

سایکدلیک جووی ( تا حالا تو هیچ اسانسی این قدر واضح بوی خاک رو حس نکرده بودم که در جووی حس می کنم.معطر ترین خاکی که تا حالا استشمام کردم!) رو شخصا به صورت هم زمان با سوسپیرو اربا پورا استفاده میکنم اخیرا. هر دو رو خیلی دوست دارم؛ استفاده هم زمانشو بیشتر. سایکدلیک رایحه قدرتمندی داره همین طور که در کامنت خوندین. نت پچولی در اودکلنش هم سلطان بلامنازعه!
دوستان می دونن که من؛ بعد از نت وتیور؛ محبوب ترین نت برام پچولیه!
دوستانی که روایح تنباکویی دوست دارن؛ اگه تلخ پسندن باید میستری توباکو بزنن. اگه شیرین پسندن هرود مارلی یا کاپیتان بلک.

چهار روز بعد روی تی شرتم چه بویی از میستری توباکو مونده؟ یه رایحه خیلی لطیف با شیرینی ملایم.
خبری از تلخی ابتدایی نیست. نت انتهاییش برای من یادآور نت انتهایی بسیار عالی اینترلوده. برای همین گاهی شک می کنم چرم تو این اسانس هست؟
به هر حال هم نت ابتداییش رو خیلی پسند کردم هم نت انتهایی. همینطور پخش و موندگاری خیلی خوب! بعد از شستن تیشرتی که روش میستری توباکو زده بودم؛ هنوز هم بوش قابل استشمام بود!
Mystery Tobacco Carolina Herrera for women and men
با اختلاف قابل توجه نسبت به هر عطری که تنباکوداره! جالبه؛ در دل این تلخی با کلاس؛ یه شیرینی ملایم هم حس میشه که از دانه تونکا میاد. تا موقعی که روی پوست نزده بودم متوجه پچولیش نشدم.احتمالا تلخیش از وتیور میاد.
تا مدتها محبوب ترین عطر با بوی چوب برای من هی وود دیسکوارد (کرم رنگ) بود. الان مدتیه نظرم به اسانس ساخته شده از روی این اودکلنه:
Orris & Sandalwood Jo Malone London for women and men
برخلاف هی وود که عطر تک نتی هست این عطرنت ابتدایی اش از انتهاییش قابل تمایزه و شخصا از همون لحظه ی اول اسپری دوستش دارم تا لحظه ای که بوش هست. پخش و موندگاریشم مناسبه. خود اودکلنشم جدیده و برای 2016 است.
دوستانی که بوی چوبی دوست دارن در تستش شک نکنن!
جدیدترین,عطرهای,مردانه,مختص,عطربازها,کیفیت,عالی,...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : يکشنبه 5 شهريور 1396 ساعت: 22:16