عطر نیش؛عطر یاس و بهار نارنج

ساخت وبلاگ
چکیده : (0) نظر يکشنبه پنجم 6 1396 فرصتی شد تا دهها عطر جدید رو تست کنم که برخی ؛ عطرهای ساخته شد... با عنوان : عطر نیش؛عطر یاس و بهار نارنج بخوانید :

يکشنبه پنجم 6 1396

فرصتی شد تا دهها عطر جدید رو تست کنم که برخی ؛ عطرهای ساخته شده از روی اودکلن های نیش بودن.تقریبا هیچ کدوم شون شامه ام رو تسخیر نکرد و به وجد نیومدم.به نحو عجیب و غریبی سختگیر شده ام.این سخت گیری خواست دوستان عطربازی است که از سراسر کشور فقط به شامه ی میزبان شون در پاتوق عطربازها اعتماد دارن. به باور من نهایت "آماتوری"است که فقط چون اسم یک عطر فلان اسم مطرحه؛ اونو به گنجینه عطرای پاتوق اضافه کنم.
در عطرهای پاتوق؛ دو عطر برای من حکم پناهگاه رو دارن.یکیعطر یاس ؛ یکی عطر بهار نارنج. وقتی این دو تا رو استفاده می کنم احساس خیلی خوبی دارم. احساس امنیت؛دلگرمی؛محبت ... احساسم شبیه کودکی است که کنار بزرگتراشه و اونا رو به عنوان حامیان قدرت مند و با محبت خودش می شناسه.
از قضا هر دوی این عطرها رو با غلظت حدود 20 درصد اسانس 80 فیکس هم میشه زد! خیلی جون دار و پر قدرت.
به نقل از farzadd_masud :↑

اقا رضا از گرلن سنتال رویال رو ندارید؟ من خودم زیاد بوهای عربی و شرقی رو نمیتونم تحمل کنم ولی این یکی فوق العاده خوش ساخته.

پاسخ شما هم بود فرزاد عزیز.
به نقل از farzadd_masud :↑

دوم اینکه دقت کردم ایشون میگردن از اسانسهای موجود اونی رو میارن که شباهتش به عطر اصلی بیشترینه و با کیفیت ترینه.مثلا آمواژ اینترلودایشون رو با بقیه جاها مقایسه کردم واقعا فرق میکرد.قیمت های ارزونتر از ایشون هم داریم اما کیفیت کار هم مهمه.یه تناسبی بین کیفیت و کار بگیریم میفهمیم قیمتاشون منصفانه و عالیه

اینترلود پاتوق بهترین اینترلودیه که دیدم.عاااااااالی! هم رایحه هم پخش هم موندگاری.چه می کنه وقتی در کنار گری وتیور تام فورد مصرف میشه.به نظرم نهایت جذابیت و قدرت عطر مردونه است این دو با هم.
نیش؛عطر,بهار,نارنج,...
ما را در سایت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 5 شهريور 1396 ساعت: 22:16